סך הכל 0.00 ₪
0
X

הכנסת אורחים רשב"י מירון

הכנסת אורחים רשב"י מירון
סך הכל 0.00 ₪
0
X

הפרס

דירת שלושה חדרים + 2 מרפסות עם נוף בלב העיר בני ברק, הדירה חדשה מהקבלן וכוללת סורגים, מזגנים, ומטבח מושלם.

במידה ותרכשו חבילת כרטיסים תוכלו לזכות גם בריהוט מלא לכל הבית: חדר שינה | חדר ילדים | מערכת ספות ושולחן סלוני + 6 כסאות

מנהל הארגון הוא הרב מאיר קרליבך ושותפו הרב פרלמוטר

***************************************

 
"הכנסת אורחים רשב"י מירון" היא ההכנסת אורחים היחידה במירון, הכנסת אורחים קיימת למעלה מ-50 שנה. ופתוחה במשך כל ימות השנה כולל שבתות וחגים. ההכנסת אורחים פתוחה לקהל הרחב ומחלקת אוכל חם ומזין לכל העולים לקבר רבי שמעון בר יוחאי זיע"א בחינם ללא כל תשלום.
תרומתכם מאפשרת לנו להמשיך ולקיים את הפעילות, ולספק את צרכי העולים הרבים במהלך כל השנה, באפשרותכם להשתתף ולקחת חלק בזכויות של הכנסת האורחים למשך סעודה אחת, יום שלם או שבת מלאה.
חלום של כל זוג צעיר, בעלי משפחות ובעצם מי לא? דירה מפוארת חדשה בלב בעיר בני ברק
בוודאי! בנוסף לזכייה הגדולה יוגרלו גם בין רוכשי החבילות, חדר שינה | חדר ילדים | מערכת ספות ושולחן סלוני + 6 כסאות.
ראו בהמשך גם לגבי הגרלת הביניים
א. ראשית בבחירת חבילת כרטיסים אתה מגדיל באופן משמעותי את סיכוייך לזכות בכל הקופה. וככל שתבחר בחבילה גדולה יותר כך מחיר הכרטיס ילך ויפחת.
ב. רוכשי החבילות זכאים להעביר שמות לתפילה בימים המסוגלים במהלך כל השנה, וגם יקבלו מתנות מיוחדות, לפי גודל החבילה.
ג. מעבר לכך תכנס - ללא כל תשלום נוסף, להגרלת בונוס מיוחדת על פרסים שווים במיוחד כפי שמופיע בשאלה הקודמת
הגרלת הזריזות היא הגרלת בונוס מיוחדת לכל רוכשי הכרטיסים (כולל כרטיס בודד) אשר יזדרזו ויצטרפו להגרלת 'כל הקופה' עד ליום שלישי כ"ב באייר (04/05/2021) נכנסים ללא עלות נוספת להגרלה על רכב ניסאן סנטרה החדשה שנת 2021
איך שנוח לך, באשראי, במזומן או צ'קים. באתר ההגרלה התשלום הוא באשראי, עד 12 תשלומים. במוקדי כל הקופה הפרוסים בכל רחבי הארץ ניתן לשלם גם במזומן. וכמובן דרך המוקד הטלפוני שלנו בטל': 02-800-5555 למידע על מוקד המזומן הקרוב לביתך, חייגו 02-800-5555
בוודאי. ע"פ פסק הרבנים שליט"א ניתן ואף מצווה לתרום מכספי מעשר. 100% מההכנסות של ההגרלה יופנו למטרה.
מיד בתום רכישת הכרטיסים שבחרת, תקבל למייל קבלה על הרכישה. קבלה זו מהווה אישור על הצטרפותך להגרלה והיא מעידה ע"כ שפרטיך הוזנו בתוכנת ההגרלה. חשוב: בעת הרכישה, יש לשים לב כי הטלפון, המייל והפרטים שהזנתם. נכונים.
היות והנך רוכש כרטיס הגרלה בנוסף לתרומתך, החוק אוסר עלינו להוציא ע"כ קבלה ע"פ סעיף 46.
כשאתה ממלא כרטיס לוטו ממוצע של 6 טבלאות סיכויי הזכייה שלך נמוכים מאוד ועומדים על 1 מתוך 2,712,248 מיליון מצטרפים. בהגרלת דירה בבני ברק הסיכויים גבוהים בהרבה.
מפקח על ההגרלה עורך הדין ישראל ענדען. לעורך הדין ענדען ניסיון רב בפיקוח הגרלות ונחשב למומחה בתחום. חברי ועדת הפיקוח על ההגרלה מונים גם את הנהלת הארגון ורו"ח המלווה את הארגון.
ההגרלה תתקיים אי"ה במהלך חודש סיוון (מאי) תשפ"א, על המועד המדוייק תצא הודעה מסודרת לעיתונות. ההגרלה תתקיים במשרדי הארגון בנוכחות ההנהלה ועו"ד המפקח על ההגרלה. אנו נפרסם כאן באתר ובעיתונות את זמן עריכת ההגרלה בפועל.
מיד בתום עריכת ההגרלה ובנוכחות המפקח על ההגרלה נתקשר ונודיע לזוכה המאושר. אנו מייחלים שזה יהיה אתה. שם הזוכה יפורסם אף באתר ובעיתונות.

 

הצטרפו עכשיו